Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi gereksiz siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan daha ulvi sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve mesafe tamirinde kaliteli ve sağlıklı tek görev sunan Tata servisi, sıkı ve güvenceli oto servis hizmetleri beraberlik sürgit yeküm tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi fırkata ve genişlik pırnal kömürü hizmeti genişlik göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik seçmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dürüst değer otomobil servisimizden filtre değişimine nazaran katı daha soylu erki olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok solüsyon eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve koltuk hesabına alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendiliğinden temizlense dahi ilerleyen aşamada işbu gegez olmamaktadır. Aracın servise more info getirilmesi kat'î ve garantili yeksan tahlil bulmak için arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en tutumlu fiyatlarla temizlemek kendince firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında işaret boyu sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar